KONST / Litografier / Färglitografi 12861367
nr 1286 1367
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, "Stortorget, Stockholm". Signerad. Motivet: 42x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 november 2019
kl 18:51:54
31/10 19:44:09
150 kr
3/11 20:46:53
Ã…ke Westin
Läs mer om Ã…ke Westin